Poker je velmi populární karetní hra pro mnoho let. Hráči, kteří to nejen v živých kasinech, ale i pro soukromé subjekty mezi přáteli. V posledních několika letech je tato hra získává na popularitě i on-line, protože hráč přináší určité rychlosti a především velmi pohodlná. Poker je důvod, proč je zapotřebí stále více a více hráčů vstoupit do online kasina a poker je stále více požadováno, a to zejména Tipos pokeru.

Hlavní Pravidla Poker

Poker hra přináší hráčům velkou dávku adrenalinu hlavně proto, že hrajete proti jiným hráčům a jejich sázky. Díky tomu je velikost vašeho potenciálního výplaty je mnohem vyšší, například v prodejních automatech nebo v blackjack, kde hrajete pouze proti kasinu a hrát s ostatními hráči vaší hry v žádném případě vliv na výsledek.
Jednotlivé předpisy jsou různé v závislosti na variantu hrajete a pro ty, kteří si můžete přečíst následující text. Hlavním principem hry je získat co nejlepší kombinaci karet a vyhrát kolo, ale až do konce utkání pro sebe nesmí dát jasné, jaké jsou vaše přání, aby své soupeře zasáhnout a dále zvýšit svůj potenciál zisku.
Před první hra určitě se dozvědět o pokeru a pokerových kombinací rovinkách, takže víte, rychlejší rozhodování a víte, zhodnotit své šance na výhru, v závislosti na tom, jak držíte pokerových karet.
Je třeba dodat, že hráči mohou odejít od stolu kdykoli mezi koly. Pro vás je to samozřejmě lepší, když hrajete více proti stejnému hráči, takže můžete analyzovat jejich chování a uvidíte, jak dělají rozhodnutí.
Je třeba dodat, že díky rostoucí popularitě pokeru ve světě v současné době existuje několik různých verzí pokeru, o které budeme ještě mluvit v další části článku.

Co jsou nejhranější verze online pokeru?

Jak již bylo zmíněno, poker pravidla se liší v závislosti na verzi, kterou hrají. Seznamy jsou nejznámější verze, se kterými se setkáte, pokud se rozhodnete hrát online poker za peníze nebo dokonce poker online zdarma.

Texas Hold em

Texas Hold Em je nejznámější varianta pokeru, koho on se setkal v kasinech po celém světě, stejně jako v on-line kasin. Zadáte-li do vyhledávače on-line poker zemi, s největší pravděpodobností narazí jen verze Texas Hold em. A jak je hra sama o sobě?
Po povinných sázkách takto jsou rozdány karty. Na začátku, všichni hráči jsou rozdány dvě karty, které jsou skryté s ostatními hráči. Po rozdání karet První kolo sázek začíná. Velikost vsadit můžete zaslat hráče se liší podle varianty hry. Nejpopulárnější hra není nijak omezen.
Hra pokračuje stávek a odkrytí karet. Každý hráč může dále hrát, nebo ležel na základě vlastního uvážení. Rozhodnutí statistiky již nelze vzít zpět, takže vždy je třeba, aby se ujistil, jaké jsou vaše další krok.
Po položení všechny karty hráč u stolu ukázat své karty. Výjimkou je případ, kdy po uvedení zůstanou ve hře po dobu nejméně dvou hráčů. Pak hráč musí ukázat své karty, a protože druhá nemůže vypočítat své šance na výhru na základě informací o tom, které karty chybí v balíčku. Vítězem posledního kola dostane všechny žetony, které jsou shromážděny v průběhu hry, a to i těch, které zůstaly po hráči, který v průběhu hry a dát své karty.

Omaha

Tato varianta pokeru je velmi podobná Texas Hold em, protože má stejné pořadí výherních kombinací a celý průběh hry vypadá velmi podobně. Hlavním rozdílem je, že hráči na začátku hry dostanete čtyři karty a ne dva, a že výherní kombinace musí být složen ze dvou karet, které máte v ruce a tří karet ležících na stole, ano. společné karty.

Video Poker

Video poker je opět poněkud jiná pravidla, a to zejména, že hráči brzy ve hře, obdrží pět karet v průběhu hry možnost sdílet, ale až poté, co uloží své první sázku. Tato verze pokeru je spojeno s vyššími dávkami adrenalinu než Texas Hold’em nebo Omaha. Konečně hra, každý hráč ukáže své karty, a určí vítěze.

7 Card Stud

Tento typ hry se hraje tak, že hráči jsou postupně přidělovány 7 karet. Od ostatních výše uvedených her se liší v tom, že první dvě přiřazené karty a sedmé zde až do konce hry nikdo nevidí, ale v průběhu hry jsou uloženy stávky. Tato verze je spojena s mnohem vyšším Riske právě proto, že čím více karet zůstanou až do konce hry tajemství.

5 card stud

5 card stud poker je stejný princip jako 7 Card Stud, ale titul je jasné, že každý hráč dostane jeden na kartu spolu pět karet, pouze ten první nevidí ostatní hráče. Výherní kombinace karet jsou v tomto případě stejné jako u ostatních verzí pokeru.

živý poker

Živý poker z online liší především v tom, že můžete vidět, kdo je s vámi sedí u stolu a budete mít možnost, aby si z obličeje nebo vlastní blaf. V této hře, hráči jsou obecně více slušný oblečení a servírky bude nosit v průběhu hry nápoje zdarma.

Nejlepší tipy na to, jak hrát poker jako profík

Při hraní pokeru je nejdůležitější dobře připraven. Dozvědět se o všech kombinací karet a jejich pořadí, čímž se zabrání špatné rozhodnutí v rychlosti hry. Dalším důležitým tip je začít s nižšími sázkami a sledovat ostatní hráče a jejich rozhodnutí. Po několika her, budete vědět, jak moc jsou ochotni riskovat, a ty to víš a upravit své sázky.
Jak jste se snažit pochopit ostatní hráče u stolu, že se bude snažit, aby vám přečetl hru a vyjádření. Otestujte svoji pokerovou tvář před svým zrcadlem, aby nebylo vidět, že máte radost z toho, jaké karty máte v ruce, nebo naopak. Pokud se hráči budou podezření, že máte po ruce Royal Flush, průchod své karty rychle a tím výrazně snížit potenciální výhry.

Nejčastěji používané výrazy pokeru

Motivace hráčům hrát strategicky a výhra je vysoká hlavně proto, že hra je doprovázen povinnou sázku, poskytuje tzv small blind a big blind, která se otáčí kolem stolu a na podzim každého hráče.
Na začátku, všichni hráči rozdány karty. Hned poté, že budete muset rozhodnout, jaký bude váš další krok. To může být kontrola, což je odmítnutí možnosti otevřít sázení. To znamená, že až do směru hodinových ručiček někoho sázky se nezvyšují, dealer odhalí kartu, nebo uvolnit více.
V případě, že další hráč poté, co použijete možnost vsadit nebo navýšit současný útok na kole navýšení. To může znamenat, že má po ruce dobrou ruku a věříte, ale také to může znamenat pouze to, že otálet a chce vidět, jak ostatní hráči jsou zachovány. Chcete-li si je vyhodnotit tyto možnosti a rozhodnout, zda vaše karty stojí, na stávku nazývá.
V případě, že držíte velmi slabé karty s malou šancí na výhru a odmítají vzít na sebe riziko, můžete složit karty, co v pokerové terminologii sklad říká. V tomto případě musíte počítat s tím, že stávka je třeba, aby tuto hru už ztracené, a to se bude pohybovat do společného fondu.
Je možné, že v průběhu prvního kola jsou složeny karty vůbec, a pokud ano, začíná další kolo a řešit další kartu. Příští zápas bude pohybovat malý a velký blind ve směru hodinových ručiček, čímž se hráč nalevo od vás.

Poker kombinacie

Tam je pořadí výherní kombinace, a proto se s jistotou může hrát pouze tehdy, pokud jste v rukou Royal Flush. V tomto případě je možné, aby měl i jiný hráč. Royal Flush znamená, že jste v rukou kombinace karet 10, J, Q, K, A, to vše pouze v jedné barvě.
Druhou nejsilnější kombinace straight flush, což znamená, že máte kombinaci pěti karet stejné barvy za sebou, ale ne s Royal Flush. Dalo by se tedy stát, že máte kartu, například, 9, 10, J, Q, K v jedné barvě, ale přesto může být jiný hráč vyhrát tím, že Royal Flush. V tomto případě, ztratíte celou svou sázku ve prospěch hráče.
Další kombinace je čtveřice karet se stejnou hodnotou, a tím i ve všech možných barvách. Po štvorici následuje Full House, což znamená, že máte po ruce jeden pár a jednu trojici, například dvě esa a tři osmičky.
Po osmičky následoval Flush, což znamená, že máte pět karet stejné barvy. Je to stejné místo jako straight flush, jen vaše karty nejsou čísla za sebou.
Další vítězná kombinace Rovný chronologicky, což znamená, že máte 5 po sobě jdoucích karet, ale v různých barvách. Pro které následovalo má pouze trojice, dva páry, jeden pár a případně i nejvyšší kartu, na které se hraje pouze v situacích, kdy žádný z hráčů není ani jeden z výše uvedených kombinací.
Takže pokud uvidíte, jaké karty jsou na stole a jaké karty držíte se můžete rozhodnout, která kombinace karet mohou mít ostatní hráče u stolu. Pokud někdo složí karty před vámi, a uvidíte karty, které se bude podílet na vašem rozhodnutí, jaká by byla vaše příští tah.

Poker turnaje

Věcné ceny pro vítěze největších turnajů na světě, jako je série turnajů s názvem World Series of Poker, přesunout pořadí milionů dolarů, a to je důvod, proč je atraktivní pro pokerové hráče z celého světa. Dalším známým turnaj World Poker Tour, který se hraje od roku 2002 ve Spojených státech amerických.

Poker on-line za tu

Poker lze přehrávat on-line zdarma, doporučujeme hráče, pokud chtějí se naučit hrát poker, a nechtějí, aby se hned od začátku spoustu peněz. Bezplatné verze, stejně jako peníze, je k dispozici nejen u nás, ale i pro naše doporučené kasino stránkách.

Nejoblíbenější otázky o pokeru

Jak hrát poker?
Jasné pokyny, jak hrát poker, ačkoli tam je, ale pokud se správně studovat pravidla kombinaci a zvážit tipy uvedené v tomto článku, budete mít zaručeno správné cestě.
Je legitimní hrát online poker?
Hrát online poker je zcela legální, a to za předpokladu, že máte alespoň 18 let.

Mohu hrát poker na mém telefonu?

Všechny hry na našich stránkách, včetně všech variant pokeru jsou k dispozici na vás a na vašem mobilním telefonu.
Jak hrát online poker?
Poker můžete nyní zdarma nebo za peníze na našich webových stránkách nebo na internetových stránkách doporučených kasin.
souhrn
Poker je velmi populární hazardní hry, ať už živé nebo on-line. Tento článek bude pomohl pochopit základní pravidla hry a vybrat si tu správnou verzi pokeru, se kterým se vám podaří vyhrát velký balík peněz. Pokud si stále nejste jisti, máte jedinečnou příležitost vyzkoušet poker online zdarma.