Výherní automaty o superhrdinech

Zatímco mnoho komiksových hrdinů zažívá v posledních letech oživení díky svým velkým rozpočtům a sériím, stali se stejně populárními i u bubnů. Vrcholem těchto komiksových automatů je bezpochyby řada online her Playtech. Primárně zaměřené na jednoho z nejprominentnějších hrdinů nebo týmů v Marvel Universe, každý kombinuje herní mechanismy standardizované v celé jejich franšíze. Ale každá hrdinská automatová hra má jedinečné funkce, které hry skutečně oživují.

Téměř každý aspekt hazardu je uveden v plném rozsahu. Fanoušci více výherních linií se mohou těšit na minimálně 20 způsobů, jak vyhrát, a to často i vícekrát, zatímco ti, kteří provozují hry zdarma, najdou něco, na co se mají dívat.

Čas hrdiny

Jednou z nejlepších vlastností žánru hracích automatů je rozmanitost. Přestože koncept těchto her je v podstatě stejný – hlavní hrdina musí zbavit svět sil zla – nabídka těchto her je velmi odlišná. V zásadě můžete zajistit, aby vaše sloty pro jízdní pruhy fungovaly tak, jak chcete.

Batman

Zatímco žánry jako Starověký Egypt jsou mnohem více mainstreamové, komiksové postavy mají více kreativity. Například úžasná retro automatová série Batman od Ash Gaming inspirovaná televizním seriálem ze 60. let s Adamem Westem v hlavní roli. Patří mezi ně Batman, The Joker Jewels a oba jsou pěkně poskládané a plné nostalgie.

Zázračná žena

Zatímco ve fantasy světě superhrdinských automatů dominují muži, existuje několik ženských hrdinek, z nichž nejviditelnější je Wonder Woman. Amaya vydala výherní automat s 50 výherními liniemi založený na heroinu. A kromě Wonder Woman je tu i možnost zahrát si Wonder Woman Gold od Bally.

Bylo by spravedlivé říci, že hlavním důvodem, proč tento žánr slotů uchvátí tolik hráčů, je únik, který nabízí. S těmito hrami je snadné zapomenout na své problémy a ponořit se do světa fantazie, kde je všechno možné a všechno není tak, jak se zdá. Zatímco kritici tvrdí, že komiksové postavy přispívají k infantilizaci společnosti, říká se, že fanoušci tohoto žánru si užívají zábavu dostupnou v online kasinech.

Super roztočení pro superhrdiny

Pro nové zábavné online automaty je Marvel tím nejlepším místem, kde začít. Určitě jsou předvídatelné – The Avengers jsou teď všude kolem – ale o kvalitě her nelze pochybovat. Od grafiky po zvuk, od animace po funkce, zázraky hracích automatů jsou nejlepší na webu. A to se neomezuje jen na superhrdinský žánr – platí to pro všechny žánry.

Za zmínku stojí také transformující se sloty, které mají opět úžasnou grafiku, která připomíná spíše videohry než video sloty. Ať už si vyberete kteroukoli hru, můžete si s Mr Gamezem zahrát pro zábavu, než se rozhodnete vsadit skutečné peníze.

XMas Party
Hrát si
Totems Of Gold
Hrát si
Shark’s Bay
Hrát si
Santa’s Jackpot
Hrát si
Ocean’s Treasures
Hrát si
Mistress Of Pyramid
Hrát si
Leprechaun’s Gold
Hrát si
HalloWin
Hrát si