Progresivní hrací automaty

Jackpotové automaty, lépe známé jako progresivní jackpoty, jsou velmi odlišné. Jejich jackpoty nejsou vůbec fixní. Místo toho je jackpot udělen pokaždé, když hráč vsadí. Na rozdíl od běžných neprogresivních automatů mohou tyto jackpoty nabízet miliony dolarů najednou. Když vyhrajete cenu, nadbytečná částka zmizí a bonusová částka se vrátí na výchozí hodnotu.

Postupně se bude zvyšovat s tím, jak bude na slot v síti automatů vkládáno více sázek. Progresivní jackpoty jako Melon Madness Deluxe lze propojit do sítě. To znamená, že pokud více kasin nabízí stejný jackpotový slot, stejný jackpot bude k dispozici ve všech kasinech nabízejících tuto hru. Takže kdokoli, kdo hraje na tomto seznamu kasin, může vyhrát největší cenu.

Kolik doufáte, že vyhrajete?

Prvním krokem při určování, který typ automatu je pro vás nejlepší, je zjistit, kolik doufáte, že vyhrajete. Pokud chcete na své sázce vyhrát určitou částku peněz, můžete jednoduše procházet katalogy komunitních automatů. Tam najdete ten, který to umožňuje. Běžné automaty mohou být často levnější než progresivní automaty, takže si je zamilujete. Pokud chcete vydělat peníze, které vám změní život (a mluvíme zde o milionech), váš šálek čaje může být obrovský progresivní jackpot. Mějte na paměti, že progresivní jackpoty mohou stát více a na rozdíl od běžných automatů není z čeho vybírat.

Šance na úspěch

Bylo by užitečné, kdybyste také zvážili své šance na úspěch. Jackpoty v běžných automatech mají obvykle stejné spouštěcí funkce. Můžete například vyhrát jackpot vysazením 5 symbolů jackpotu na výherní linii. RTP je také důležité, protože vám říká, jak často pravděpodobně vyhrajete. Pokud jste fanouškem progresivních automatů, musíte hrát Sizzling Hot Free.

Jack v hrnci

Automaty s progresivním jackpotem však mohou vyplácet své ceny různými způsoby. Některé vyžadují, abyste seřadili 5 znaků. Někteří potřebují roztočit bonusové kolo, jiní potřebují porazit hru s okamžitou výhrou a někteří jsou prostě odměněni náhodně. Obecně platí, že progresivní jackpoty se vyhrávají hůře, a proto se nevyhrávají tak často. Můžete také zvážit, že váš jackpot je k dispozici ostatním hráčům v jiných kasinech. To znamená, že jackpot před vámi může trefit někdo jiný. To se u běžných výherních automatů stát nemůže, protože jackpot je vždy možné vyhrát.

XMas Party
Hrát si
Totems Of Gold
Hrát si
Shark’s Bay
Hrát si
Santa’s Jackpot
Hrát si
Ocean’s Treasures
Hrát si
Mistress Of Pyramid
Hrát si
Leprechaun’s Gold
Hrát si
HalloWin
Hrát si