3válcové hrací automaty

Automaty se 3 válci jsou jednoduché hry se 3 válci se snadnými výhrami, když se shodují symboly na řadě. Pro všechny lektvary tohoto typu hracích automatů existuje několik společných nuancí: zvukové efekty s jednoduchou melodií a příjemným zvukovým signálem; Hlavní obrázky jsou symboly BAR, hodinky, diamanty, třešně a další věci, které jsou snadno zapamatovatelné; pokud na linii přistanou tři diamanty, vyhrajete jackpot. 3 kotoučové hry jsou skvělou volbou pro začátečníky: všechny těžké varianty, pouze starý styl, tradiční 3 kotouče.

Historie 3válcových automatů

První americký automat vytvořil Charles Fay v Kalifornii v roce 1895. Tento automat se nazývá Liberty Bell. Tento vůz měl tři kola s různými mapami. Mechanismus se aktivuje zatažením za páku na boku. Pokud přistály tři válce s hlavním symbolem Liberty Bell, hráč obdržel svou výhru. Tyto automaty byly v módě, a tak začala éra mechanicky ovládaných automatů, která trvala mnoho let. Hráči rádi zatáhli za páku a poslouchali řev automatu. Postupem času byly tyto automaty nahrazeny elektronickými automaty se 3 válci.

Nejoblíbenější online automaty se 3 kotouči

Online automaty zdarma se 3 válci nabízejí skvělou příležitost pro každého, kdo miluje jednoduchost. Na našem webu máme kategorii automatů se 3 válci a nabízíme širokou škálu různých neuvěřitelně zábavných online her, jako jsou Super Cubes, Multi Cubes, Jackpot 6000, Gift Shop, Lucky Diamonds, Crazy File 5 Diamond, Wild Jack a mnoho dalších. další slavné hry.

3 online hrací automaty ve vašem mobilu

Pro bezplatnou mobilní verzi jsou k dispozici 3 válcové sloty. Můžete si užít vzrušení ze hry, aniž byste si ji stahovali zdarma. Můžete hrát na 3 válcových automatech a odpočívat bez registrace nebo obav z prohry. Je to tak jednoduché, že si hru okamžitě užijete.

Vybrání

Pokud hrajete hru s progresivním jackpotem, můžete vyhrát hodně jen náhodou. Vyzkoušejte tento 3 válcový automat a spusťte hru bez stahování a zcela zdarma.

XMas Party
Hrát si
Totems Of Gold
Hrát si
Shark’s Bay
Hrát si
Santa’s Jackpot
Hrát si
Ocean’s Treasures
Hrát si
Mistress Of Pyramid
Hrát si
Leprechaun’s Gold
Hrát si
HalloWin
Hrát si